Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nabór na stanowisko inspektora nadzoru budowlanego

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie ogłasza konkurs na stanowisko inspektora nadzoru budowlanego. Ogłoszenie w tej sprawie zostało zamieszczone Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod numerem 66534 z dnia 31 lipca 2020

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Ciechanów

ADRES URZĘDU:
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie,
ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów

WARUNKI PRACY
Narzędzia i materiały pracy: praca z wykorzystaniem komputera, praca w terenie - wyjazdy służbowe.
Możliwość poruszania się po budynku: w budynku znajduje się winda, drzwi odpowiedniej szerokości,
odpowiednio dostosowane toalety.

ZAKRES ZADAŃ

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości Powiatowego Inspektora
  • prowadzenie postepowań egzekucyjnych
  • załatwianie skarg i wniosków w zakresie wynikającym z ustawy Prawo Budowlane
  • wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych na podstawie aktualnych przepisów prawa, w zakresie
  • legalności stosowania materiałów budowlanych pod kątem dopuszczania ich do obrotu i stosowania w
  • budownictwie oraz obowiązkowych kontroli zrealizowanych budów
  • prowadzenie działalności inspekcyjnej w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego i
  • utrzymania obiektów budowlanych
  • sporządzenie protokołów z kontroli, opracowywanie wniosków poinspekcyjnych oraz innych innych
  • dokumentów przewidzianych przepisami szczególnymi
  • współpraca z innymi organami nadzoru w ramach realizacji zadań inspekcyjno-kontrolnych
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zadań należących do właściwości powiatowego
  • inspektora nadzoru budowlanego, określonych ustawą Prawo Budowlane
  • przygotowywanie projektów postanowień i decyzji administracyjnych

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: średnie budowlane
  • znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość przepisów Prawa budowlanego
  • umiejętność obsługi komputera /środowisko Windows/
  • prawo jazdy katgorii B
  • uprawwnienia budowlane w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowiku
  • staranność, rzetelność, obowiązkowość
  • umiejętność prawidłowej organizacji pracy
  • samodzielność
  • operatywność, komunikatywność
  • ukończone lub podjęte studia techniczne o kierunku budowlanym

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • dokument potwierdzący posiadanie uprawnień budowlanych w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów,
  • zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 17 sierpnia 2020 r.
  • Decyduje data: wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie, Ul. 17 Stycznia 7, pok. 316, III piętro, 06-400 Ciechanów
  • Dokumenty proszę składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem nabór na wolne stanowisko inspektora nadzoru budowlanego.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administrator danych i kontakt do niego: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie ul.
17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów, pok. 316, III piętro. pinb@pinbciechanow.pl

Kontakt do inspektora ochrony danych: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Ciechanowie ul. 17
Stycznia 7, 06-400 Ciechanów, pok. 316, III piętro. pinb@pinbciechanow.pl

Cel przetwarzania danych:

  • przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej oraz archiwizacja dokumentów po
  • przeprowadzeniu naboru
  • Informacje o odbiorcach danych: nie dotyczy

Okres przechowywania danych:
czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3
miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w
przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska), a następnie przez
czas wynikający z przepisów o archiwizacji

Uprawnienia:
1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4. prawo do usunięcia danych osobowych;
- żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy
administratora danych, podany powyżej;
5. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych
Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
Podstawa prawna przetwarzania danych:
1. art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
2. art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej oraz ustawa z
dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c
RODO;
3. art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
Informacje o wymogu podania danych:
Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy oraz ustawy o służbie
cywilnej (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
wymagania do zatrudnienia w służbie cywilnej) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w
procesie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.
Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na
przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak
wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,
konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą
też profilowane

INNE INFORMACJE:
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w
urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób
niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na
płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową,
pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Do pobrania  - Ogłoszenie na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Metadane

Data publikacji : 03.08.2020
Data modyfikacji : 04.02.2021
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Dariusz Damaz
Osoba modyfikująca informację:

Opcje strony

do góry